AVON ÜYELİK

Avon Üyelik

Evde oturan bayanlar genel olarak evde yapabileceği ek iş arayışı içerisine girer. Avon' da, her geçen gün yeni bir bayanın hayatına ışık tutuyor. Hem güzelleştirmeyi hem de para kazandırmayı planlayan sektör sayesinde milyonlarca kadına evini geçindirme, ailesine maddi destek olma imkanı tanıyor.

1886 yılında kurulan ve ilk olarak 1993 yılında Avon Türkiye ismi ile Türkiye deki bayanlarında gözdesi haline gelen Avon, kısa süre içinde adını duyurmayı başarmış ve ünlü kozmetik markası haline gelmiştir.

Bayanların Avon' a üye olmaları halinde Avon ürünlerini hem kullanarak hem de satarak kazanç sağlıyor.


Sizde kendinize kazanç kapısı arıyorsanız Avon' a üyelik için geç kalmayın. Avon üyesi olmak o kadar kolay ki sizde anında Avona üye olarak çevrenizde ki arkadaşlarınıza satış yapmaya başlayabilirsiniz. Sizde en bilinen kozmetik sektöründe yer almak ve bu sayede kazanç elde etmek istemez misin? O zaman en kısa sürede Avon'a üyeliğinizi yapabilirsiniz.

Avona Üye ol, Temsilci ol, kendi işinin patronu ol.

AVONA ÜYE OL

EK İŞ İMKANI AVON TEMSİLCİLİĞİ

Ek gelir elde etmek için oldukça kolay ve sizi yormayacak yöntemler arasında yer alıyor avon. Çalışan bir bayan bile kolaylıkla elinde bulunan kataloğu etrafında bulunan insanlara göstererek satış yapabilir.

Yaptığı satış sonrasında siparişlerini müşterilerine teslim eder ve gelen siparişlerin ücretini alır. Uygun fiyatları ve kalitesi ile tüm bayanların evinde mutlaka birden fazla avon ürünü vardır.

Avon markası ile sizde tanışmadıysanız anında tanışmanızı tavsiye ederiz. Ürünlerinin kalitesi ve kazancı ile sizde kazananlar ailesi içinde yerinizi alın.AVON KAZANÇ FIRSATLARI

Hiç bir para ödemeden sıfır lira ile avona üye olarak süper hediyelerden ve yüzde 33 kazanç fırsatlarından yaralanabilirsiniz.

Avondan her satışınızdan yüzde 33 kar kazanırsınız. Yani 1000 liralık bi satıştan elinize geçecek kar ücreti 330 liradır. Avona şimdi üye olmak için iletişim formunu doldurmanız yeterli.

Avona temsilci olmak,size çok şeyler kazandıracaktır. Avona üye olarak ne kadar para kazanacağınızı kendiniz belirlersiniz. Avon ürünlerinin satışından %33 e varan kar oranı ile kazanacağınız gibi Avon Satış Lideri olduktan sonra kuracağınız ekipteki avon temsilcilerinin satışından da para kazanabilirsiniz.

Gün içinde işinizin patronu sizsiniz.Günün hangi zamanında çalışmak isterseniz o zaman çalışırsınız.Ne kadar özverili ne kadar kararlı ne kadar sabırlı olursanız avondaki başarınız o kadar artacaktır. Bir çok sürpriz hediye,indirimler,seminerler hatta yurt dışı gezilerine bile katılma şansını yakalarsınız.
Avon Üyelik

AVONA ÜYE OLMAK İSTİYORSANIZ HEMEN TIKLAYIN

Yorumlar kapatıldı.